Právě běží:

Míle od domova

04.15

WESTERN TIME

V srpnu koně znovu zdivočí v našem oblíbeném pořadu WESTERN TIME, každé pondělí ve 20 hod. na MGM. Vejděte lítacími dveřmi do saloonu a ocitnete se uprostřed přestřelek, smělých bankovních loupeží a divokých dostihů uprostřed prérie.

Sledujte ikonu westernových snímků Charltona Hestona v roli důstojníka kavalerie Amose Dundeeho ve snímku
Major Dundee. Stojí před nelehkým úkolem vedení kontroverzní jednotky složené z vojáků základní služby, konfederačních vězňů a tuláků, na misi do Mexika, kde mají zneškodnit bandu Apačů, kteří napadli americkou základnu v Texasu během občanské války.

Snímek
Pistolník dokazuje, že i ženy mohou být pěkně tvrdé kovbojky. Poté, co je zavražděn šerif malého městečka, se vdova ujme šerifských povinností a začne sjednávat pořádek ve městě po svém. Když se dostane do konfliktu s majitelkou místního saloonu Ericou (Allison Hayes), musí se Rose mít na pozoru, neboť hledaný zločinec Cane Miro (John Ireland) je najat, aby ji zabil.

Westernová hvězda Lee Van Cleef se proslavil snímkem
Velká přestřelka v roli Jonathana 'Colorada' Corbetta, který exceloval svojí schopností dopadnout většinu zločinců a předat je do rukou spravedlnosti. Místní mocnář Brokston (Walter Barnes) nabídne Corbettovi svoji podporu při získání senátorského křesla. Výměnou chce získat hlavu Cuchilla, který zabil a znásilnil 12letou dívku. Je ale Cuchillo opravdu vinen?

Ve snímku Komančové dostává Jim Read (Dana Andrews) obtížný úkol uzavřít mírovou dohodu s indiánským kmenem Komančů, kteří pořádají nájezdy za hranice Mexika. Naneštěstí však ani jedna ze zúčastněných stran, ani lovci skalpů ani
Komančové pod vedením Blacka Clouda (Henry Brandon), rozhodně nemá mírové úmysly.

WESTERN TIME na MGM v pondělí večer je ten správný čas pro tvrdé kovboje a všechny, kteří kdy snili, že se stanou jedním z nich.

6. srpna ve 22:10
Major Dundee premiéra

13. srpna ve 21:55
Pistolník premiéra

20. srpna ve 20:00
Velká přestřelka premiéra

27. srpna ve 22:15
Komančové premiéra