Právě běží:

Otello

06.00

INSIDE THE ACTORS STUDIO

Pro všechny současné i budoucí fanoušky Mickeyho Rourkeho jsme na 16. září připravili speciální dárek k oslavě jeho 60. narozenin. Poprvé na MGM uvidíte Mickeyho Rourkeho účinkovat v pořadu Inside The Actors Studio, a navíc můžete obdivovat jeho všestranný a ceněný herecký um v sérii tří filmů, které uvádíme v těsném sledu za sebou.

Přijměte naše pozvání na 19.00 hod. a poslechněte si mimořádně poutavé a zároveň poučné interview s Mickeym Rourkeem v pořadu Inside The Actors Studio. Tento excentrický herec přijal naše pozvání, aby nám vylíčil svoji cestu na a také ze stříbrného plátna. Poví nám, co očekává od dobrého režiséra, proč několikrát změnil svoji kariérní dráhu a také prozradí jeden z nejosobnějších zážitků svého života.

Zůstaňte s námi i nadále a sledujte Rourkeho v roli uprchlého zločince po boku další superhvězdy Anthonyho Hopkinse ve skvělém thrilleru Hodiny zoufalství. Ve snímku Rok draka, hraje Rourke zarputilého policistu, který nastolí vlastní pravidla pro boj s mafií v čínské čtvrti v New Yorku. Nakonec Vás čeká akční drama Sejměte Cartera, kde si Mickey Rourke zahrál barona ze světa pornografie a prostituce, o kterého se začne zajímat vymahač pohledávek v podání Sylvestra Stallona. S takovými filmy na kontě není v žádném případě ostuda dosáhnout šedesátky!

Kromě Mickeyho Rourkeho navštíví auditorium Actors Studia řada dalších osobností, které určitě stojí za pozornost. Uvidíte například George Clooneyho, Sarah Jessicu Parkerovou, Jennifer Anistonovou, anebo Brada Pitta. Takže, nezapomeňte si každou neděli v 19 hod. pustit MGM, a vyslechněte si vyprávění nejznámějších hollywoodských hvězd o jejich práci, životě a láskách.

2. září ve 19:00

Inside The Actors Studio - George Clooney

9. září ve 19:00
Inside The Actors Studio - Sarah Jessica Parker

16. září ve 19:00

Inside The Actors Studio - Mickey Rourke
premiéra

16. září ve 20:00

Hodiny zoufalství

16. září ve 22:00
Rok draka

16. září ve 00:25

Sejměte Cartera

23. září ve 19:00
Inside The Actors Studio - Jennifer Aniston

30. září ve 19:00

Inside The Actors Studio - Brad Pitt

zobrazit všech 6 fotografií