Právě běží:

Dobrodruzi z velkoměsta        ...

06.00

HVĚZDA MGM: MICKEY ROURKE

Každé úterý večer vysíláme na MGM pořad věnovaný nejoblíbenějším hercům a herečkám všech dob. V září se předmětem našeho zájmu stává herec, který získal nominaci na Oskara, Mickey Rourke.

Mickey Rourke zahájil svoji hereckou kariéru v sedmdesátých letech a téměř okamžitě získal pozitivní ohlasy kritiky za skvělé výkony ve snímcích V žáru vášně a Papež z Greenwich Village. Zejména evropské publikum bylo fascinováno jeho okouzlujícím vzhledem s duší rebela. V roce 1991 Rourke načas opustil herectví, aby se stal profesionálním boxerem, ale této kariéry zanechal za pouhé čtyři roky. Po několika vedlejších rolích předvedl jeden z nejpůsobivějších comebacků na filmové plátno v dramatu Wrestler, který mu vynesl cenu Zlatého glóbu a také první Oskarovou nominaci.

I když se tvář Mickeyho Rourkeho během let změnila, díky boxerské kariéře nebude jeho talent nikdy zapomenut, a to i přesto, že tento měsíc oslaví již své 60. narozeniny.

Mickey Rourke si skutečně zaslouží být zářijovou HVĚZDOU MGM proto, že:

- si dokázal vybojovat svoji cestu zpět na vrchol, a to i přesto, že se již nacházel na úplném dně.
- miluje zvířata a podporuje organizaci PETA, která bojuje za etické zacházení se zvířaty.
- je perfekcionista a pracuje pouze s nejlepšími režiséry a na projektech špičkové kvality.

A pochopitelně tohle je jen pár z mnoha důvodů, proč je Mickey Rourke zvolen zářijovou HVĚZDOU MGM! Nenechte si ujít tuto jedinečnou podívanou a každé úterý večer sledujte jeho nesporný talent a herecké zaujetí.

4. září ve 21:50
Rok draka
premiéra

11. září ve 21:45

Modlitba za umírající

18. září ve 21:50
Bílé písky

25. září ve 21:55
Harley Davidson a Marlboro Man