Právě běží:

Sicilián

02.30

HVĚZDA MGM: KEANU REEVES

Každé úterý večer vysíláme na MGM pořad věnovaný nejoblíbenějším hercům a herečkám všech dob. V srpnu se předmětem našeho zájmu stává herec Keanu Reeves.

Na střední škole hrál hokej, takže vedlejší role v dramatu z prostředí ledního hokeje Youngblood, kanadskému herci v počátcích kariéry perfektně sedla. Poté se Keanu Reeves přestěhoval do Hollywoodu, kde získal první uznání kritiky za svůj herecký výkon v teenagerovském dramatu
Na břehu řeky. Ale byla to teprve role bláznivého Teda ve skvělém seriálu Bill & Ted, která mu přinesla obrovské publikum a přízeň fanoušků. Aby se zbavil své image hyperaktivního ňoumy, začal se orientovat na náročnější role, jako třeba v intelektuálním dramatu Mé soukromé Idaho, kde zazářil po boku Rivere Phoenixe.

V podstatě by se dalo říci, že Keanu Reeves byl od samého začátku své herecké kariéry obsazován do rolí milých outsiderů. Image nepřístupného podivína, který okamžitě získává srdce diváků, se brzy stala jeho výrazným rysem. O jeho soukromém životě se toho ví velmi málo, jelikož si své soukromí velice pečlivě střeží. Hercovo křestní jméno je havajského původu a v překladu znamená „chladný vítr z hor“. Zdá se, že herec sám je také poněkud odtažitý a mimo svoji profesi rozhodně nevyhledává pozornost médií.

V posledních letech vše kolem Reevese utichlo, ale proslýchá se, že v roce 2013 se v kinech objeví další pokračování série o Billovi a Tedovi. Doufejme tedy, že na této fámě je alespoň trochu pravdy, a že znovu potkáme jeho alter ego v postavě Teda Logana.

Keanu Reeves si skutečně zaslouží být srpnovou HVĚZDOU MGM proto, že:

- působí neokázalým dojmem prostého chlapíka, který miluje svoji motorku a pouze příležitostně se věnuje natáčení filmů.

- svým svůdným a hloubavým pohledem dokáže více než pouze ohromit davy fanynek.

- stále udržuje skvělé přátelství se svým hereckým kolegou z Billa a Teda Alexem Winterem a pomáhal mu se spoustou jeho projektů.

A pochopitelně tohle je jen pár z mnoha důvodů, proč je Keanu Reeves zvolen srpnovou HVĚZDOU MGM! Nenechte si ujít tuto jedinečnou podívanou a každé úterý večer sledujte tohoto skromného a milého herce.

7. srpna ve 22:05
Mé soukromé Idaho

14. srpna ve 21:50
Na břehu řeky


21. srpna ve 21:50
Neskutečná cesta Billa a Teda

28. srpna ve 22:15
Julie a její milenci