Právě běží:

Hollywood tančí a zpívá 7. 1950/2

07.55

HOLLYWOODSKÁ KLASIKA: SLAVNÉ EVROPSKÉ HEREČKY

HOLLYWOODSKÁ KLASIKA na MGM se v srpnu nechá inspirovat vášní a půvabem SLAVNÝCH EVROPSKÝCH HEREČEK. Exotické scény a oslnivý vzhled jsou atributy, které Hollywood odjakživa přitahovaly.

Svého času vyhledávali hollywoodští režiséři nové, čerstvé a hlavně odlišné talenty pro svoji filmovou tvorbu. Typická americká modrooká kráska s blond vlasy již byla na scéně příliš dlouho. Diváci toužili po něčem novém, exotickém, zkrátka neokoukaném. Logickým řešením tedy bylo, vydat se do míst za velkou louží a přivézt do Hollywoodu vycházející hvězdy evropského filmu.

Každou středu v hlavním vysílacím čase budete mít možnost sledovat jednu z těchto okouzlujících hereček a nechat se přesvědčit a zároveň okouzlit jejím talentem a krásou.

Sophia Loren - Itálie

Nechte se očarovat Sophií Loren a jejím božským dotekem ve snímku
Muž jménem La Mancha, kde se promění z obyčejné prostitutky Aldonzy v elegantní dámu jménem Dulcinea – to vše ale pouze v představách Dona Quijota. Vychutnejte si i její skvělý herecký výkon po boku Johna Wayna ve filmu Legenda o ztraceném.

Jeanne Moreau - Francie
Sledujte Jeanne Moreau a její neuvěřitelně působivý portrét mladé ženy, která prahne po krevní mstě v záhadném dramatu
Nevěsta byla v černém.

Catherine Deneuve - Francie

Catherine Deneuve svojí krásou a vášní přiměje sympatického muže (Jean-Paul Belmondo), aby zapomněl na celý svět – dokonce i na to, že se má oženit s jinou ženou. Ve snímku
Siréna od Mississippi má Deneuve velmi snadnou úlohu sňatkové podvodnice.

Claudia Cardinale - Itálie

Ve snímku
Profesionálové se Claudia Cardinalová stane obětí únosu bandy Mexičanů. Čtyři dobrodruzi jsou najati, aby ji bezpečně dopravili zpět domů. Je ale možné tuto kurážnou ženu jen tak unést?

Gina Lollobrigida - Itálie
Snímek Bezcharakterní žena představuje Ginu Lollobrigidu jako atraktivní zdravotní sestru Mariu, která se ocitá mezi svým pacientem, skomírajícím a despotickým magnátem Charlesem Richmondem a jeho synovcem Anthonym (Sean Connery), který záhy zorganizuje spiknutí, aby získal moc nad strýcovým bohatstvím. Určitě si také nenechte ujít její excelentní herecký výkon v roli frivolní, bezcharakterní ženy ve snímku
Nejkrásnější listopad.

Vanessa Redgrave - Anglie
Sledujte úžasnou Vanessu Redgrave po boku svého budoucího skutečného manžela Franca Nera v šokujícím artovém snímku
Tiché místo na venkově.

Pozvěte k sobě domů trochu slávy - každou středu večer ve 20 hod v sérii HOLLYWOODSKÁ KLASIKA: SLAVNÉ EVROPSKÉ HEREČKY pouze na MGM.

1. srpna ve 20:00
Muž jménem La Mancha

1. srpna ve 22:30

Legenda o ztraceném

8. srpna ve 20:00

Nevěsta byla v černém premiéra

15. srpna ve 20:00
Siréna od Mississippi premiéra

15. srpna ve 22:00
Profesionálové

22. srpna ve 20:00
Bezcharakterní žena

22. srpna ve 22:10
Tiché místo na venkově premiéra

29. srpna ve 20:00
Nejkrásnější listopad premiéra

zobrazit všech 6 fotografií